10105 / 43+37696/64-10450/38

+1
Ответы (1)
  1. 12 марта, 06:26
    0
    1) 10105/43=235

    2) 37696/64=589

    3) 10450/38=275

    4) 235+589=824

    5) 824-275=549

    ответ 549