2) a-9,37+b при а = 16; b=0,27 3) 17,892 + (a-b при а = 15,108; b=4

+4
Ответы (2)
  1. 11 августа, 19:59
    0
    2) а - 9 = 16 - 9 = 7

    37 + b = 37 + 0.27 = 37.27

    3) 17.892 + (a - b) = 17.892 + (15.108 - 4) = 17.892 + 11.108 = 29
  2. 11 августа, 23:26
    0
    2) 16 - 9,37 + 0,27 = 6,9

    3) 17, 892 + (15,108 - 4) = 29.