1) 293*28+3707*28=

2) 892 * (4608-1923) : 892=

+3
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 08:50
    0
    1) 293*28+3707*28=8204+103796=112000

    2) 892 * (4608-1923) : 892=892*2685:892=2685