Вычеслите: а) 3,54 + 2,31, б) 6,09+7,38 в) 15,7+1,57 г) 3,29-1,8 д) 5,4-1,28 е) 7-3,54

+1
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 03:13
    0
    3,54+2,31=5,85 6,09+7,38=13,47 15,7+1,57=17,27 3,29-1,8=1,49 5,4-1,28=4,12 7-3,54=3,46