Пример (2,727: (-0,9) + 1,9 * (-5,3) + 1,58) : 4,8

+1
Ответы (1)
  1. 19 июля, 23:53
    0
    (2,727: (-0,9) + 1,9 * (-5,3) + 1,58) : 4,8 = (-3,03-10,07+1,58) : 4,8=-2,4 1) - 3,03-10,57=-13,1

    2) - 13,1+1,58=-11,52

    3) - 11,52:4,8=-2,4