815*204 - (8963+68077) : 36

+3
Ответы (2)
  1. 9 ноября, 23:13
    0
    815*204 - (8963+68077) : 36=77,69158878504673
  2. 10 ноября, 00:41
    0
    1) 8963+68077=77040

    2) 815*204=166260

    3) 77040:36=2140

    4) 166260-2150=164120