1613984 - (4790*43+461320:76-56056)

+4
Ответы (1)
  1. 18 ноября, 11:32
    0
    1) 4790*43=205970

    2) 461320:76=6070

    3) 205970+6070=212040

    4) 212040-56056=155984

    5) 1613984-155984=1458000

    Ответ: 1458000