2648+6482468-286482*9222:69

+1
Ответы (2)
  1. 13 апреля, 17:44
    0
    286482*9222=2641937004

    2641937004:69=38288942

    2648+6482468=6485116

    38288942 - 6485116=31803826
  2. 13 апреля, 17:45
    0
    1) 286482*9222=2641937004

    2) 2641937/69=38288942,08695652

    3) 2648+6482468=6485116

    4) 6485116-38288942