1) (3,4 : 1,7 + 0,57 : 1,9) * 4,9 + 0,0825 : 2,75

+1
Ответы (1)
  1. 8 октября, 14:38
    0
    3,4/1,7=34/17=2

    0,57/1,9=5,7/19=0,3

    2+0,3=2,3

    2,3*4,9=11,27

    0,0825/2,75=8,25/275=0,03

    11,27+0,03=11,30=11,3