знайдить коринь ривняння 0,3 (6-3 у) = 4,5-0,8 (у-9)

+2
Ответы (1)
  1. 7 июня, 22:23
    0
    0,3 (6-3 у) = 4,5-0,8 (у-9)

    1,8-0,9 у=4,5-0,8 у+7,2

    -0,1 у=4,5+7,2-1,8

    у=9,9: (-0,1)

    у=-99