Подберите корень уравнения 12:y=y-1

+3
Ответы (2)
  1. 5 марта, 21:30
    0
    12/у=у-1

    12=у^2-y

    y^2-y-12=0

    D=b^2-4ac

    D=1+48=49

    x1=1+7/2=4

    x2=-1-7/2=-4
  2. 5 марта, 23:30
    0
    Умножь все на у: 12 = у (в квадрате) + у.

    квадр. уравнение:

    у (в квадрате) - у - 12 = 0

    у = - 3 у = 4