5871/103 + (247+83) / 5 - (875-35*25) =

+4
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 11:28
    0
    5871/103 + (247+83) / 5 - (875-35*25) = 123

    1) 247 + 83 = 330

    2) 35 * 25 = 875

    3) 875 - 875 = 0

    4) 5871 : 103 = 57

    5) 330 : 5 = 66

    6) 57 + 66 - 0 = 123