Асфальтованою дорогою авто проихало видстань 210 км зи швидкистю 70 км/год а грунтовою 90 км зи швидкистю45 км/год. За який час авто приде усю видстань.

+5
Ответы (1)
  1. 20 июля, 22:37
    0
    1) 210/7=3

    2) 90/45=2

    3) 3+2=5 час