2912/8-774/6+12000/300-1*144*12=

+1
Ответы (1)
  1. 1 июня, 21:14
    0
    2912/8=364 774/6=129 12000/300=40 1*144=144 144*12=1728 364-129=235 235+40=275 275-1728=-1453