391*37/17 * (2248/8-162) =

+1
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 11:45
    0
    391*37/17 * (2248/8-162) = 101269

    1) 2248:8=281

    2) 281-162=119

    3) 391*37=14467

    4) 14467:17=851

    5) 851*119=101269