82 а 6 м2 + 47 а 98 м2 + 3 га=

а - ар

м2 - метр квадратний

га - гектар

+1
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 00:39
    0
    82 а=8200 м2+6 м2=8206 м2

    47 а=4700 м2+98 м2=4798 м2

    8206 м2+4798 м2=13004 м2

    3 га=30000 м2

    13004 м2+30000 м2=43004 м2=4 га30 а4 м2