найдите значение чисел "-9.5 + (-100) " "-5.07 + (-61.9) " "-21.61 + (-45.7) "

+3
Ответы (1)
  1. 2 октября, 15:14
    0
    -9,5 + (-100) = - 109,5 - 5,07 + (-61.9) = - 67,6 - 21,61 + (-45.7) = - 67,31