54: (12-3) * (6+2) : (6*2-4)

+2
Ответы (1)
  1. 30 октября, 00:20
    0
    1) 12-3=9 2) 6+2=8 3) 6*2-4=8

    4) 54:9=6 5) 6*8=48 6) 48:8=6