326*154 + (13745-6872) : (2079-2000) - 5130:38=

+4
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 07:10
    0
    326*154=50204

    13745-6872=6873

    2079-2000=79

    5130:38=135

    50204 + (6873/79) - 135=50204+87-135=50156