Вычислите: 5 6/13 + (10 2/13 - 23/13)

+3
Ответы (1)
  1. 2 мая, 09:00
    0
    (5*13+6) / 13 + (10*13+2) / 13 - (2*13+3) / 13=71/13+132/13-29/13=174/13=13 5/13