6,29 : 0,85 + (53-48,184) : 5,6

+1
Ответы (1)
  1. 30 марта, 07:59
    0
    6.29:0,87 + (53-48,184) : 5,6=8,26

    1) 53-0,85=4,816 2) 6,29:0,85=7,4

    3) 4,816:5,6=0,86 4) 0,86+7,4=8,26