650*73+32457/93=

(930*60-6336) / 9=

(5750+158*38) - 4877=

(16008/46+4804) * 51=

+3
Ответы (2)
  1. 26 января, 17:14
    0
    1) 47799

    2) 5496

    3) 6877

    4) 262752
  2. 26 января, 18:27
    0
    650*73+32457/93=47450+349=47799

    (930*60-6336) / 9=49464/9=5496

    (5750+158*38) - 4877=11754-4877=6877

    (16008/46+4804) * 51=5152*51=262752