5 (8 х-3) - 12=83 тендеуди шеш

+3
Ответы (1)
  1. 17 августа, 22:47
    0
    5 (8x-3) - 12=83

    40x-15-12=83

    40x=83+12+15

    40x=110

    X=2.75