Карточкалардагы орнектерди пайдаланып, тенсиздиктер курастырып жаз.

6+5 7+7 14-9

16-9 9+4 12-6 15-6

+3
Ответы (2)
  1. 22 апреля, 04:51
    0
    6+5=11; 7+7=14; 14-9=5; 16-9=7; 9+4=13; 12-6=6; 15-6=9
  2. 22 апреля, 04:58
    0
    6+5=11; 7+7=14; 14-9=5

    16-9=7; 9+4=13; 12-6=6; 15-6=9