Тендиктер мен тенсыздыктер курастырып жаз 3*7, 8*4, 5*3, 9*2, 7 * 2, 12: 6, 13 : 4, 18:2, 10:2, 6*3

+1
Ответы (1)
  1. 30 мая, 05:01
    0
    Надеюсь, что посчитать : D

    3*7=21

    8*4=32

    5*3=15

    9*2=18

    7*2=14

    12:6=2

    13:4=3,25

    18:2=9

    10:2=5

    6*3=18