Д) 13x+15x-24=60

е) 18y-7y-10=12

+3
Ответы (2)
  1. 6 августа, 14:38
    0
    13 х+15 х-24=60 28 х=60+24 х = 84/28 Х = 3 18 у-7 у-10=12 11 у=22 У = 2
  2. 6 августа, 15:19
    0
    13x+15x=84

    28x=84

    x=3

    18y-7y=22

    11y=22

    y=2