Решите уравнение

5+х=5, х-4=0, 12*у=12, т: 43=1

15 х-8 х=21, 2 х+4 х=30

+1
Ответы (1)
  1. 30 мая, 05:36
    0
    1) x=5-5 x=0

    2) x=0+4 x=4

    3) y=12:12 y=1

    4) т=43

    5) 7x=21 x=3

    6) 6x=30 x=5