1971:х-439 = (234·109) : 117

+3
Ответы (1)
  1. 10 марта, 00:19
    0
    1971:Х-439 = (234 Х 109) : 112

    1971:Х-439=218

    1971:Х=218+439

    1971:Х=657

    Х=1971:657

    Х=3