234240 / 6*9 - (20030-7358) / 4 = ?

+1
Ответы (1)
  1. 25 марта, 14:35
    0
    20030-7358=12672

    234240:6=39040

    39040*9=351360

    12672:4=3168

    315360-3168=348192