900 - (48·7:6-4·5) = ? 900 - (48·7:6-4) ·5=? (900-48·7) : 6-4·5=? 900-48·7: (6-4) ·5=?

+2
Ответы (1)
  1. 11 августа, 10:05
    0
    900 - (48*7:6-4*5) = 864

    900 - (48*7:6-4) * 5=640

    (900-48*7) : 6-4*5=74

    900-48*7: (6-4) * 5=60