15*10 + (30-20) * 5=

15*10+30-20*5=

(120+320) : 4) * 2=

(120+320) : (4*2) =

+5
Ответы (2)
  1. 19 июля, 08:04
    0
    15*10+30-20*5=80

    (120+320) : (4*2) = 55
  2. 19 июля, 08:33
    0
    15*10+30-20*5=80

    (120+320) : (4*2) = 55