356*234 (234*6) + 1234=?

+3
Ответы (2)
  1. 23 июня, 18:25
    0
    1) 234*6=1404

    2) 356*234=83304

    3) 83304*1404=116958816

    4) 1234+116958816=116960050
  2. 23 июня, 19:28
    0
    1) 234*6=1404

    2) 356*234=83304

    3) 83304+1234=84538