0,84:2,1+3,5x0,18-0,08

+4
Ответы (2)
  1. 1 января, 23:55
    0
    0,84:2,1=0,4

    3,5*0=0

    0,4+0=0,4

    18-0,08=17,92
  2. 2 января, 01:29
    0
    1) 0,84/2,1=0,4

    2) 3,5*0,18=0,63

    3) 0,4+0,63=1,03

    4) 1,03-0,08=0,95