5x0:25 + (72:1-0) : 9+6:6=

24: (3x8) - (7x0+1) x1+8:1=

+1
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 09:30
    0
    =72:9+6:6=8+1=9 ... = 24:24-1*1+8=1-1+8=8