Вычислить 8/3*5/2

(51/60*12/17) : 3/10

+4
Ответы (1)
  1. 4 июня, 04:53
    0
    1) 8/3 * 5/2 = 6 2/3

    2) (51/60 * 12/17) : 3/10 = 3/5 : 3/10 = 2