У-4,2 у + 6,3 - 9,3 = 0

Решите ур-е

+5
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 02:15
    0
    У-4.2 у+6.3 у-9.3=0

    -3.2 у+6.3 у-9.3=0

    3.1 у=9.3

    У=3
  2. 5 апреля, 02:55
    0
    У-4,2 у+6,3 у-9,3=0

    3,1 у-9,3=0

    3,1 у=9,3

    у=9,3:3,1

    у=3