0,256 : 0,8 + 1,2 * 0,01

+1
Ответы (2)
  1. 9 марта, 18:17
    0
    0,256 : 0,8 + 1,2 * 0,01=0,3321) 0,256:0,8=256:800=0,32

    2) 1,2*0,001=0,012

    3) 0,32+0,012=0,332
  2. 9 марта, 19:33
    0
    0.256:0.8+1.2*0.01=0.32+0.012=0.332