26176: (y х 56-45856) = 409

+3
Ответы (1)
  1. 5 июня, 14:05
    0
    26176: (у*56-45856) = 409

    у*56-45856=26176:409

    у*56-45856=64

    у*56=45856+64

    у*56=45920

    у=45920:56

    у=820