Упрощение выражений

25 (-3 а-2 в) + 3 (4a-5 в)

(16 а+18 с) + 3 (-3 а-4 с)

-6 (3+5 а) - (12+20 а)

24 (2 в-3) + 2 (3 а-5)

-5 (5 р-4 к) + (-4 р-2 к)

+3
Ответы (1)
  1. 11 августа, 03:47
    0
    -75a-50b+12a-15b=-63a-65b

    16a+18c-9a-12c=7a+6c

    -18-30a-12-20a=-30-50a=-10 (3+5a)

    48b--72+6a-10=48b+6a-82

    -25p+20k-4p-2k=-29p+18k