Вычислите: 2/3 + 1/6 =

-1/3+2/5 =

-7/9+1/6=

+5
Ответы (1)
  1. 12 июля, 03:23
    0
    2/3 + 1/6 = 5/6=0.83-1/3+2/5 = 0.06-7/9+1/6=-0.61