Решите уравнения: а) 10 у+у=121 б) 19 у-у+65=767 в) (36+6 х) : 24=17 г) 12 у+у=169 е) 23 х+х-35=997 ж) (5 у+21) : 26=16

+4
Ответы (1)
  1. 24 марта, 23:25
    0
    10y+y=121

    11y=121

    y=121/11

    y=11

    19y-y+65=767

    18y=767-65

    18y=702

    y=702/18

    y=39

    (36+6x) : 24=17

    36/24+6x/24=17

    6x/24=17-36/24

    6x/24=51/2

    12x=1224

    x=102

    12y+y=169

    13y=169

    y=13

    23x+x-35=997

    24x=997+35

    24x=1032

    x=43