Площа ромба = 8 см квадратних, а висота 2 см. Обчислити кути ромба

+5
Ответы (1)
  1. 17 января, 15:53
    0
    S=a*h=a^2*sina

    a=s/h

    s^2/h^2sina=s

    h^2=ssina

    sina=h^2/s=2^2/8=1/2

    a=30

    ответ углы ромба 30 и 150