Висота тополи 15 м сосна на 15 м вища вид тополи. Висота клена становить дробь 1_3 висоти сосни яка висота клена

+2
Ответы (2)
  1. 4 мая, 17:49
    0
    1) 15+15=30 м - висота сосни

    2) 30*1/3=10 м - висота клена
  2. 4 мая, 19:18
    0
    15 + 15 = 30 м. - высота сосны

    (30 : 3) * 1 = 10 м. - высота клёна

    Ответ: высота клена 10 метров