Прошу вас вычислите:

а) 5/6+1 3/4+1,25

б) 7 11/50+0,78-4 7/8

в) 12+3 3/8-1 5/6

г) 7 8/15 + (5 7/10-4)

д) 8 14/25+3,148-1,2

Я вас умоляю! Буду ну очень благодарна!

+1
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 14:40
    0
    а) 5/6+1 3/4+1,25=5/6+1 3/4+1 1/4=5/6+3=3 5/6

    б) 7 11/50+0,78-4 7/8=7 11/50+78/100-4 7/8=7 22/100+78/100-4 7/8=8-4 7/8=3 1/8

    в) 12+3 3/8-1 5/6=12+3 9/24-1 20/24=12+1 13/24=13 13/24

    г) 7 8/15 + (5 7/10-4) = 7 8/15+1 7/10=7 16/30+1 21/30=8 37/30=9 7/30

    д) 8 14/25+3,148-1,2 = 8,56+3,148-1,2=10,508