На вивцеферми настригли 620 кг вовни. Из 80 овець настригли по 4 кг з кожнои. а з решти овець по 5 кг вовни з кожнои. Скильки всьго овець обстригли на вивцеферми.

+4
Ответы (2)
  1. 9 июля, 20:48
    0
    1) 4*80=160 (кг)

    2) 620-160=500 (кг)

    3) 500/5=100 кг
  2. 9 июля, 22:06
    0
    1) 4*80=160 (кг)

    2) 620-160=500 (кг)

    3) 500/5=100 (кг)