7900:100 + (4800+200) * 10=

+4
Ответы (2)
  1. 10 марта, 02:50
    0
    1.4800+200=5000 2.5000*10=50000 3.7900:100=79 4.79+50000=5079
  2. 10 марта, 03:38
    0
    4800+200=5000. 5000*10=50000. 7900:100=79. 50000+79=50079