10 351 - (12617:31 + 208 x 43) =

35x309+11638:23-9321=

+2
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 04:36
    0
    1) 12617/31=407

    2) 208*43=8944

    3) 407+8944=9351

    4) 10351-9351=1000