23 * (8*8) - 15 * (3*3*3) + 1734:17=

+5
Ответы (2)
  1. 22 апреля, 02:49
    0
    8*8=64 23*64=1664. 1664-15=1649.

    3*3=9*3=27. 1734:17=102

    102+27=129

    1664-129=1535
  2. 22 апреля, 02:54
    0
    23 * (8*8) - 15 * (3*3*3) + 1734:17=1439