Обчислить записавши данни величини в метрах

23,4 м - 82 см

3,4 м+630 СМ

+5
Ответы (2)
  1. 27 декабря, 21:15
    0
    23.4 м-0.82 м=22.58 м

    3.4 м+6.3 м=9.7 м
  2. 28 декабря, 00:04
    0
    23.4 м - 82 см=23,4*100 см-82 см=2340 см-82 см=2258 см=22,58 м

    3,4 м+630 см=3,4*100 см+630 см = 340 см+630 см=970 см=9,7 м