Решите уравнение

-15x+31=-7+4x

7 (2+y) - 3y=5y-6

2 (4-9d) - (2d+3) = - 8 (4-d) + 3 (1+2d)

+1
Ответы (1)
  1. 13 января, 06:09
    0
    -15x+31=-7+4x

    -15x-4x=-7-31

    -19 х=-38

    х=2

    7 (2+y) - 3y=5y-6

    14+7 у-3 у=5 у-6

    7 у-3 у-5 у=-14-6

    -у=-20

    у=20

    2 (4-9d) - (2d+3) = - 8 (4-d) + 3 (1+2d)

    8-18d-2d-3=-32+8d+3+6d

    -18d-2d-8d-6d=-32+3-8+3

    -34d=-34

    d=1